Łączna liczba wyświetleń

środa, 4 stycznia 2012

Tagowo- zakładkowo

Kiedy otworzyłam przesyłkę z E-craftu okazało się,że gratis wysłano mi arkusz fotek vintage( śliczne dzięki!) Na jednym ze zdjęć buzia chłopczyka identyczna jak u pewnego urwiska z klasy mojej Michasi... Postanowiłam zaopatrzyć Go w motyle skrzydła- co by Mu ziemia lżejszą była w ,,swym ciężkim żywocie..." Zrobiłam tag zakładkę- może trochę mało 3D-ale dlatego,
żeby się między stronami nie zmiętosił... Dostemplowałam bazę,troszkę koronki,sznurka,wstążki, a motyle skrzydełka- stempelek ze scrap.com
Kombinuję z tymi zdjęciami jak mogę, w domu, wieczór, sztuczne oświetlenie.Nie wiem jak to robią inni.Moje prace zawsze mają nie takie kolory : (

9 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się chłopczyk ze skrzydłami motyla :) A ja też czekam na przesyłkę z e craftu, skorzystałam z wyprzedaży stempli Crafty Individuals (jedne z moich ulubionych :) Poradzę Ci to co mi kiedyś poradziła Monia i mi bardzo pomogło. Zdjęcie trzeba zrobić w widnym miejscu ale nie w bezpośrednim słońcu. A potem dodać trochę jasności iostrości w programi do obróbki zdjęć np takim darmowym PhotoFiltre. To jest bardzo proste. Jeśli będziesz miała jakieś pytania - pytaj :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niezłego Aniołeczka wykreowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I kupiłam sobie dwa stemple ze Scrappo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a jak zdjęcie trzeba zrobić z lampą to ja zawsze pod kątem i na zoomie x 2-3 zeby nie było odblasków,ale najładniej wychodzi w naturalnym świetle to pewne!
  piękny ten łobuziak! i jakie nawiązanie do tła boga -deski i kolor nawet podobny -zwróciłam uwagę bo szukam tła dla siebie ,pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki dziewczyny- będę próbować...

  OdpowiedzUsuń
 6. Zakładka jest piękna !! Uwielbiam ten kolor i chłopczyk fajniutki i to czego zawsze zazdroszczę innym (bo mi to nie wychodzi) - fantastyczne użycie stempli !

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi robienie zdjęć też idzie jak po grudzie, zawsze coś nie tak i prawie nigdy nie jestem zadowolona. Robię ze 100 fotek zmieniając miejsca, oświetlenie i ustawienia w aparacie i z tych 100 wybieram 2 najlepsze przypadkowo zrobione :)). A potem kombinuję w programie graficznym, aby jak najbardziej kolory zbliżały się do oryginału.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny i pozostawione słówko...